Přeskočit na hlavní obsah

Blog

Znáte našeho hlavního architekta Roberta Raise? V sekci blog můžete shlédnout tematická videa nejen o architektuře, ale také videa týkající se naší realitní kanceláře. Za pozornost jistě stojí Minutové čtení s osobnostmi ze světa umění, politiky či jiného veřejného prostoru.

Dozvíte se také více o službách, které poskytuje naše realitní kancelář v rámci ceny běžné provize při prodeji nemovitosti.

Naše realitní kancelář Vám představí domy, byty a všechny ostatní typy nemovitostí, které jsou na prodej a mohly by Vás oslovit. V rámci architektury se můžete těšit nejen na prezentaci exteriérů, ale také vnitrřních prostorů. Nahlédneme do zákulisí ateliéru a ukážeme Vám, jak projekce domů probíhá. V ateliéru častokrát dostaneme nelehký úkol, a to zpracovat projekt rekonstrukce domu v původním architektonickém směru. 

Dále se můžete těšit na témata týkající se dědického řízení. Zajímá Vás dražba nemovitosti? Nevíte, jak zkontrolovat, zda je zápis do katastru nemovitostí správně proveden? Rozebereme také téma havarijní domy, tedy domy ve špatném technickém stavu.