Přeskočit na hlavní obsah

Okamžitý výkup nemovitosti

V Ateliéru RAIS si uvědomujeme, že požadavky každého jednoho zákazníka mohou být specifické s ohledem na jeho současnou situaci či jiné projekty a plány.

Mimo standardní proces přípravy nemovitosti na prodej, vyhledání kupce a následné zajištění kompletního servisu pro hladký převod Vaší nemovitosti, tak jsme připraveni řešit také okamžitý výkup Vaší nemovitosti z vlastního kapitálu bez pomoci banky či obdobných institucí. To se týká jak komerčních nemovitostí a pozemků, tak také rodinných domů či bytů.

Díky výkupu z vlastního kapitálu tak není nutné řešit žádná zajištění, která často úvěrující banka a podobně instituce vyžadují, a které tak prodlužují dobu transakce. Tuto nabídku typicky vyhledávají vlastníci nemovitostí, kteří nemají prostor na hledání kupce, řešení jeho financování z úvěrů a právě s tím souvisejících zajištění, a to například z potřeby investování kupní ceny do jiného bydlení, projektu, anebo prostě jen chtějí obdržet kupní cenu co nejdříve. Okamžitým výkupem tak nabízíme urychlení celého převodu až k vyplacení kupní ceny při zachování veškerých ostatních výhod profesionálního a odborného servisu a přístupu.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Zvažujete prodej Vaší nemovitosti? Ověřte si aktuální tržní cenu, za kterou má smysl nemovitost případně prodat. Odhad ceny nemovitosti Vám zajistíme zdarma a nevznikne Vám tím žádný závazek vůči nám.

 

Ing. Arch. Robert Rais, Ph.D., MBA

T+420 776 850 419    Eatelier@robertrais.cz