Přeskočit na hlavní obsah

Maximální objemová charakteristika

Je možné vaši nemovitost legálně prostorově rozšířit, zvětšit?

Pokud ano dejte o tom vědět kupujícímu a prodávejte vaši nemovitost s jejím maximálním možným potenciálem.

Situaci každé stavby pozemku odborně posoudíme na podkladu územního plánu, regulačního plánu, územně analytických podkladů, územní studie, či studie zóny, regulačního plánu a to i v souvislosti se stávající objemovou charakteristikou stavby a urbanistické koncepce okolí. Na základě tohoto rozboru a konzultací se stavebním odborem a OUPR na vaši nemovitost zpracujeme základní projekt s fotorealistickou vizualizací na nadstavbu, přístavbu tak, aby jste neprodávali pouze stávající stav, ale celý její potenciál budoucího využití.

Konkrétní situaci odborně posoudíme na podkladu územního plánu, regulačního plánu, územně analytických podkladů, územní studie, či studie zóny, regulačního plánu a to v souvislosti se stávající objemovou charakteristikou stavby a urbanistické koncepce okolí.

Na základě tohoto rozboru a po konzultaci se stavebním odborem a OUPRem na Vaši nemovitost zpracujeme základní projekt s fotorealistickou vizualizací na nadstavbu a přístavbu tak, abychom neprodávali pouze stávající stav, ale celý potenciál budoucího využití nemovitosti.